Jún, 2023

16jún(jún 16)0:0003sep(sep 3)0:00LEGENDARIUM

Viac

Info

Krajské múzeum v Prešove  je zapojené do kampane LEGENDARIUM 2023 – HRAVÉ LETO. Legendárni hrdinovia aj tento rok prinášajú HRAVÉ LETO s cestovaním po Prešovskom kraji. Navštíviš krásne aj tajomné lokality, miesta plné príbehov a zákutia, odkiaľ sa ti nebude chcieť ísť domov. Navyše súťažíš o skvelé ceny v záverečnom žrebovaní a tešia sa na teba aj ODMENY ZA GARANTOVANÉ HRANICE!

AKO MÔŽEŠ SÚŤAŽIŤ?
1. Zaobstaraj si brožúrku Legendarium – Hravé leto
Brožúrku získaš s prvou súťažnou pečiatkou v zariadeniach, ktoré dávajú súťažné pečiatky. Do brožúrky budeš zbierať súťažné nálepky a pečiatky. Pečiatku a brožúrku nájdeš aj v našom Krajskom múzeu v Prešove, v Kaštieli a archeoparku v Hanušovciach nad Topľou a Kaštieli Stropkov!

2. PEČIATKY
Zbieraj súťažné pečiatky za návštevu zariadení (atrakcie, múzeá, kúpaliská, hrady, zveroparky, ranče...).
Spolu môžeš získať až 40 rôznych pečiatok v 80 zariadeniach. Keď je v zariadení potrebné uhradiť vstupné alebo konzumné, pečiatku získaš po uhradení tohto poplatku. Pečiatky ti v zariadeniach orazia do brožúry na stranu 39.
V našom zariadení nájdeš pečiatku s názvom LEGENDARIUM L PREŠOV.

3. TREZORY S NÁLEPKAMI
Na základe indícií v brožúre/na webe nájdeš v 15 lokalitách trezor. Trezory sú vždy umiestnené v prírode a sú v nich uložené súťažné nálepky. Každá nálepka v trezore sa skladá z dvoch častí. Súťažný ústrižok z nálepky si nalep na vyznačené miesto v brožúre na strane 38.
V našej lokalite ťa sprevádza RYTIER RASLAV 🏰

TEŠÍME SA NA TEBA!

VŠETKY INFORMÁCIE: WWW.LEGENDARIUM.INFO
Legendarium
Severovýchod Slovenska

Čas

00:00 - 00:00

Miesto

Rákociho palác Prešov

Prihláste sa na odber noviniek

Nezmeškajte naše akcie a výstavy

Sledujte nás na sociálnych sieťach

logo-tripolitana-web-transp-white

Správca webu: support@tripolitana.sk

Copyright 2017 © Krajské múzeum v Prešove

X