August, 2021

08aug19:00Andrea Bučko - koncert

Viac

Info

Slovenská hudobníčka a speváčka Andrea Bučko tvorí hudbu, ktorá v sebe mieša žánre, počnúc jazzom, indie, slovenským folklórom, vážnou hudbou, končiac vplyvmi francúzskeho šansónu. Okrem písania hudby a textov, tiež spieva, hrá na klavíri a venuje sa pedagogickej činnosti.
Je vyštudovaná divadelná režisérka a dramaturgička, no posledné roky patrí najmä k výrazným hudobným zjavom nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí, svoju hudbu prezentovala na rôznych festivaloch, napríklad Mea Jazz Festival Portugal, Jazz fest Wien, Royal park festival Brussels, LAVA jazz Azores, Waves Vienna, Pinoy Jam Paris, Pohoda festival, Bratislavské jazzové dni a mnohé iné...
Vydala už 4 autorské albumy, z čoho album Morena vznikol v spolupráci s populárnou slovenskou herečkou Dominikou Kavaschovou. Na koncerte odznejú piesne z jej sólovej tvorby, ale aj z albumu Morena.
Príďte si ju spolu s nami vypočuť naživo, už 8.8.2021 o 19.00 do Krajského múzea v Prešove - átrium Rákociho paláca. Lístky v predaji od 27.7. na vrátnici Krajského múzea. Cena vstupného je 5 eur. Tešíme sa na Vás!

Čas

19:00

Miesto

Rákociho palác Prešov

Prihláste sa na odber noviniek

Nezmeškajte naše akcie a výstavy

Sledujte nás na sociálnych sieťach

logo-tripolitana-web-transp-white

Správca webu: support@tripolitana.sk

Copyright 2017 © Krajské múzeum v Prešove

X